V500DJ4-QS1 Rev.C1

| Panelmodell | V500DJ4-QS1 Rev.C1 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ4-QS1 Rev.C1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 1095.84 × 616.41 (H×V) |
| Kontur (mm) | 1122.32 × 668.06 × 1.71 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%) |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Glas tjocklek | - |
| transmissivitet | 3.54% (Typ.)(with Polarizer) |
| Färgdjup | 16.7M |
| bakgrundsbelysning | No B/L |
| Massa | 2.06Kgs (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Spänningsmatning | 12.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1.
INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ4-QS1 Rev.C1"
- INNOLUX V500DJ4-QS1 Rev.C1
- V500DJ4-QS1 Rev.C1 datablad
- V500DJ4-QS1 Rev.C1-bild
- V500DJ4-QS1 Rev.C1 pris
- V500DJ4-QS1 Rev.C1-distributör
